فلزات رنگین
خانه / آلومینیوم / بورس آلومینیوم گروه ۷۰۰۰ سطح آنودایز | بازرگانی Fartak

بورس آلومینیوم گروه ۷۰۰۰ سطح آنودایز | بازرگانی Fartak

امروزه از بیشتر فلزات در صنایع مدرن استفاده می‌شود آلومینیوم نیز یکی از فلزاتی است که دارای کاربردهای متعددی میباشد. این فلز پس از فولاد بیشترین کارایی را در صنایع دارد. آلومینیوم استخراج‌شده از زمین در حالت اولیه نرم و شکل‌پذیر است. جهت افزایش مقاومت و تقویت خواص آلومینیوم؛ آن را با عناصر دیگر ترکیب می‌کنند. به ترکیب آلومینیوم با این عناصر؛ آلومینیوم آلیاژی گفته می‌شود. آلومینیوم آلیاژی در ۸ گروه مختلف از ۱۰۰۰ تا ۸۰۰۰ تقسیم‌بندی می‌شود. هر یک از این گروه‌ها دارای دو نوع ساده و آنودایز می‌باشد. آلومینیوم گروه ۷۰۰۰ سطح آنودایز دارای انواع مختلفی می‌باشد که می‌توان آن را از مراکز مختلفی خریداری کرد.

آنودایز کردن آلومینیوم به چه معناست؟

آلومینیوم گروه 7000 سطح آنودایز | آنودایز آلومینیوم

ممکن است این سؤال برای شما نیز پیش‌آمده باشد که آنودایز کردن آلومینیوم به چه معناست و چه کارایی دارد؟ فرآیند آنودایزینگ به مجموعه عملیاتی گفته می‌شود که در طی آن ورقه آلومینیومی دارای یک‌لایه محافظ و یا رنگ‌آمیزی می‌شود. شرایط آنودایزینگ هریک از گروه‌های آلیاژ آلومینیومی متفاوت است. واکنش هر یک از آلیاژ در ارتباط با آنودایز متفاوت است. سطح ورقه آلومینیومی طی فرایند آنودایزینگ ممکن است براق و یا مات شود که بستگی به انتخاب شما و نوع آلیاژ دارد. می‌توان ورقه‌های آنودایز شده را به رنگ آغشته کرد و یا از رنگ طبیعی استفاده کرد. همچنین باید توجه داشت که برخی از آلیاژهای آلومینیومی به آنودایز سخت نیاز دارند. ورقه‌های آلومینیوم گروه ۷۰۰۰ سطح آنودایز را می‌توان از طریق مراکز مختلف؛ در ابعاد و ضخامت‌های متفاوت خریداری کرد.

عناصر و کاربردهای آلومینیوم گروه ۷۰۰۰ سطح آنودایز

آلومینیوم گروه 7000 سطح آنودایز | کاربرد آلومینیوم گروه 7000

عناصر و کاربردهای آلومینیوم گروه ۷۰۰۰ سطح آنودایز متعدد است. عناصر اصلی گروه ۷۰۰۰ آلومینیوم و روی میباشد. این آلیاژ از مقاومت کششی بالا و استحکام نسبتاً خوبی برخوردار می‌باشد. به همین دلیل می‌توان آن را آنودایز کرد. البته آنودایز کردن آلیاژهای گروه ۷۰۰۰ معمولاً سخت و دشوار است. آلومینیوم گروه ۷۰۰۰ در صنایع هوایی و تولید هواپیما بیشترین کاربرد و استفاده را دارند.

قیمت روز آلومینیوم گروه ۷۰۰۰

آلومینیوم گروه 7000 سطح آنودایز | قیمت روز آلومینیوم 7000

معمولاً قیمت آلومینیوم ساده با آلومینیوم آنودایز متفاوت است. آلومینیوم‌هایی که طی فرایند آنودایزینگ قرار می‌گیرند دارای قیمت بیشتری هستند. البته قیمت این ورقه‌های آلومینیومی نیز با توجه به وزن و ابعاد ورقه متفاوت است. جهت اطلاع از قیمت روز آلومینیوم گروه ۷۰۰۰ به سایت‌های فروش آنلاین آلومینیوم مراجعه نمایید.

خرید عمده آلومینیوم گروه ۷۰۰۰ سطح آنودایز

خرید عمده آلومینیوم گروه 7000 سطح آنودایز

جهت خرید عمده آلومینیوم گروه ۷۰۰۰ سطح آنودایز می‌توانید به بازرگانی فرتاک مراجعه نمایید. این مجموعه انواع آلیاژهای آلومینیومی سطح آنودایز را با کمترین قیمت در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. جهت خرید با واحد فروش فرتاک در تماس باشید.

< آدرس سایت: www.irfelezco.com
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش عمده (خانم تکین)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129623701
پست الکترونیکی: info@irfelezco.com

مطلب پیشنهادی

تولید کننده ورق الومینیومی ۷۰۷۵

تولید کننده ورق الومینیومی ۷۰۷۵/ بهترین مرکز تولید در تهران /بازار آلومینیوم

تولید کننده ورق الومینیومی ۷۰۷۵   ورق های آلومینیومی  ۷۰۷۵ بیشتر در چه صنایعی کاربرد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده