فلزات رنگین
خانه / آلومینیوم / سامانه فروش آنلاین پروفیل آلومینیوم ارزان | FARTAK

سامانه فروش آنلاین پروفیل آلومینیوم ارزان | FARTAK

امروزه استفاده از فلز آلومینیوم در صنایع مختلف گسترش زیادی یافته است. این فلز پس از فولاد پراستفاده‌ترین فلز در صنایع محسوب می‌شود. آلومینیوم فلزی نرم، سبک، شکل‌پذیر و باقابلیت بازیافت است. این فلز در قطعات و اشکال مختلفی تولید می‌شود. یکی از قطعات پراستفاده آلومینیوم پروفیل است. کارخانه‌های متعددی در داخل و خارج کشور درزمینهٔ تولید پروفیل آلومینیومی فعالیت می‌کنند. پروفیل‌های آلومینیومی دارای انواع و ابعاد مختلفی هستند. می‌توان انواع پروفیل‌های آلومینیومی مورداستفاده در صنایع را از مراکز فروش آنلاین پروفیل آلومینیوم خریداری کرد.

پروفیل آلومینیومی شیاردار

فروش آنلاین پروفیل آلومینیوم | پروفیل شیاردار

پروفیل یکی از مشتقات تولیدشده از بیلت آلومینیومی است. به‌طورکلی پروفیل به مقاطعی گفته می‌شود که دارای ابعاد مشخصی باشد. روش تولید پروفیل به این صورت است که بیلت آلومینیومی را تحت‌فشار بالا و حرارت مشخصی قرار می‌دهند و سپس آن را از قالب‌های مخصوص عبور می‌دهند. در تولید پروفیل‌ها از قالب‌هایی با شکل و اندازه مختلف استفاده می‌شود. پس از عبور بیلت از قالب پروفیل شکل می‌گیرد و در صنایع مختلف می‌توان از آن استفاده کرد.

پروفیل‌ها دارای انواع مختلفی هستند. یکی از پروفیل‌های پرفروش و پرکاربرد، پروفیل آلومینیومی شیاردار است. پروفیل‌های شیاردار یا صنعتی در صنایع مختلف مانند تولید درب و پنجره و ساخت سازه‌های ساختمانی مورداستفاده قرار می‌گیرند. پروفیل شیاردار از طریق روش اکستروژن تولید می‌شود. همان‌طور که از نام این پروفیل مشخص است در سطح آن شیارهای وجود دارد. این شیارها جهت اتصال قطعات دیگر به پروفیل تعبیه‌شده‌اند. پروفیل آلومینیوم مربعی و پروفیل آلومینیوم مستطیلی برخی از انواع پروفیل شیاردار محسوب می‌شوند. می‌توان پروفیل‌های آلومینیومی را از طریق بازار فروش آلومینیوم و یا سایت‌های فروش آنلاین پروفیل آلومینیوم خریداری کرد.

استاندارد پروفیل آلومینیوم

فروش آنلاین پروفیل آلومینیوم | استاندارد پروفیل آلومینیوم

در تولید پروفیل آلومینیومی از روش‌های مختلفی مانند شیوه نورد، شیوه ریخته‌گری و شیوه اکستروژن استفاده می‌شود. بهترین روش تولید پروفیل آلومینیوم تولید بر اساس روش اکستروژن است. روش اکستروژن همان روشی است که بیلت با فشار و تحت حرارت از قالب عبور داده می‌شود؛ بنابراین استاندارد پروفیل آلومینیوم بر اساس نوع بیلت آلومینیومی و روش تولید آن تعیین می‌شود. پروفیل استاندارد، پروفیلی است که در تولید آن از بیلت‌هایی با آلیاژهای باکیفیت استفاده‌شده باشد. همچنین پروفیل باکیفیت، پروفیلی است که دارای سطحی صاف و براق می‌باشد.

لیست قیمت پروفیل آلومینیومی

فروش آنلاین پروفیل آلومینیوم | قیمت پروفیل آلومینیومی

قیمت پروفیل آلومینیومی با توجه به نوع آلیاژ بیلت آلومینیوم، ضخامت، ابعاد و وزن پروفیل تعیین می‌شود. بهترین روش جهت اطلاع از لیست قیمت پروفیل آلومینیومی مراجعه به سایت فروش آنلاین پروفیل آلومینیوم است.

فروش آنلاین پروفیل آلومینیوم

فروش آنلاین پروفیل آلومینیوم

فرتاک یکی از سایت‌های فروش آنلاین پروفیل آلومینیوم محسوب می‌شود. این مجموعه انواع پروفیل‌های آلومینیومی را با ابعاد متفاوت و با ارزان‌ترین قیمت به فروش می‌رساند. با خرید اینترنتی واسطه‌های فروش حذف‌شده و هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد.

< آدرس سایت: www.irfelezco.com
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش عمده (خانم تکین)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129623701
پست الکترونیکی: info@irfelezco.com

مطلب پیشنهادی

تولید کننده ورق الومینیومی ۷۰۷۵

تولید کننده ورق الومینیومی ۷۰۷۵/ بهترین مرکز تولید در تهران /بازار آلومینیوم

تولید کننده ورق الومینیومی ۷۰۷۵   ورق های آلومینیومی  ۷۰۷۵ بیشتر در چه صنایعی کاربرد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده