فلزات رنگین
خانه / آلومینیوم / آدرس دفتر مرکزی خرید عمده تسمه آلومینیوم در تهران

آدرس دفتر مرکزی خرید عمده تسمه آلومینیوم در تهران

مرکز خرید عمده تسمه آلومینیوم در تهران | Major shopping center for aluminum belts in Tehran

مرکز خرید عمده تسمه آلومینیوم در تهران

آلومینیوم یکی از فلزات مقاوم و پرکاربرد است که از آن در صنایع مختلف استفاده می‌شود. این فلز پس از فولاد مقاوم‌ترین نوع فلز می‌باشد. آلومینیوم در حالت کلی نرم و شکل‌پذیر است. در کارخانه‌های تولیدی آلومینیوم صنعتی برای ایجاد مقاومت بیشتر این فلز را با آلیاژهای دیگر ترکیب می‌کنند. میزان استحکام و ویژگی‌های این آلیاژها باهم متفاوت است. آلومینیوم به شکل‌های گوناگونی مانند پروفیل، میلگرد، ورقه، تسمه و… تولید می‌شود. در ادامه بیشتر با تسمه آلومینیومی و مرکز خرید عمده تسمه آلومینیوم  و قوطی فلزی دست دوم در تهران آشنا خواهید شد.

تسمه آلومینیومی چیست؟

مرکز خرید عمده تسمه آلومینیوم در تهران | تسمه آلومینیومی

ممکن است این سال برای شما هم پیش‌آمده باشد که تسمه آلومینیومی چیست و چه کاربردی دارد. تسمه آلومینیومی درواقع یک شمش توپر آلومینیومی است که از آن در تولید وسایل مختلف مانند دستگیره و یراق استفاده می‌شود. تسمه‌های آلومینیومی در دو مدل ساده و خط‌دار تولید می‌شوند. روش تولید این تسمه‌ها به شکل پرس می‌باشد. در تولید تسمه‌های آلومینیومی از آلیاژهای مختلف استفاده می‌شود تا مقاومت آلومینیوم دوچندان شود. به همین دلیل قیمت این تسمه‌ها باهم متفاوت است. می‌توان تسمه‌های آلومینیومی را از مرکز خرید عمده تسمه آلومینیوم در تهران برای فروشگاه و تولیدی خود خریداری کرد.

قیمت روز تسمه آلومینیومی

قیمت روز تسمه آلومینیومی

قیمت روز تسمه آلومینیومی با توجه به نوسانات نرخ ارز و میزان قیمت جهانی آلومینیوم قابل‌تغییر است. همچنین میزان قیمت تسمه‌ها به عوامل مختلفی همچون نوع آلیاژ و وزن و ابعاد تسمه بستگی دارد. اگر تسمه‌ها را به‌صورت مستقیم از تولیدی‌ها و مرکز خرید عمده تسمه آلومینیوم و قوطی فلزی کوچک در تهران خریداری نمایید؛ واسطه‌های فروش حذف‌شده و هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد.

مرکز خرید عمده تسمه آلومینیوم در تهران

مرکز خرید عمده تسمه آلومینیوم در تهران

اصلی‌ترین مرکز خرید عمده تسمه آلومینیوم در تهران، سایت فروش آنلاین آلومینیوم می‌باشد. البته می‌توان تسمه‌های آلومینیومی را به‌صورت حضوری از بازارهای فتح و قلعه مرغی تهران نیز خریداری کرد اما خرید اینترنتی به‌صرفه‌تر است و باعث صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌های شما می‌شود.

< آدرس سایت: www.irfelezco.com
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش عمده (خانم تکین)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129623701
پست الکترونیکی: info@irfelezco.com

مطلب پیشنهادی

قیمت امروز آلومینیوم

قیمت عمده آلومینیوم در مرکز تولید و فروش محصولات تسمه چهار پهلو میلگرد

فیمت عمده آلومینیوم در مرکز تولید و عرضه محصولات قیمت عمده آلومینیوم در مراکز تولید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده