فلزات رنگین
خانه / آلومینیوم / ارزان ترین قیمت پرفروش های آلومینیوم خشک و نرم

ارزان ترین قیمت پرفروش های آلومینیوم خشک و نرم

آلومینیوم یکی از فلزاتی است که دارای کارایی زیادی می‌باشد و در صنایع گوناگون مورداستفاده قرار می‌گیرد. از این فلز در تولید محصولات مختلفی استفاده می‌شود. محصولات آلومینیومی به دو نوع خشک و نرم تقسیم‌بندی می‌شوند. منظور از آلومینیوم خشک، آلومینیومی است که با آلیاژهای دیگر ترکیب‌شده و استحکام و مقاومت آن افزایش‌یافته است. منظور از آلومینیوم نرم آلومینیومی است که در تولید آن کمتر از دیگر آلیاژها استفاده‌شده و نرم و شکل‌پذیر می‌باشد. قیمت آلومینیوم نرم بستگی به عوامل مختلفی مانند نوع آلیاژ دارد. ممکن است این سؤال برای شما پیش آید که منظور از آلیاژهای آلومینیومی چیست و چه کارایی دارد؟

انواع آلومینیوم و آلیاژهای آن

قیمت آلومینیوم نرم | آلیاژهای آلومینیومی

جهت اطلاعات بیشتر شما کاربران عزیز قصد داریم شمارا با انواع آلومینیوم و آلیاژهای آن آشنا نماییم. منظور از آلیاژهای آلومینیومی قطعاتی است که در تولید آن‌ها علاوه بر آلومینیوم از عنصر و آلیاژهای دیگری مانند مس، آهن، روی، منگنز و… نیز استفاده‌شده باشد. البته مقدار این آلیاژها معمولاً کم است. آلیاژهای آلومینیومی دارای ۸ گروه مختلف هستند. این آلیاژها از ۱۰۰۰ تا ۸۰۰۰ تقسیم‌بندی می‌شوند. هر گروه دارای ویژگی‌های و خواص ویژه‌ای می‌باشد.

هریک از آلیاژها در تولید قطعات مختلف مانند ورقه، میلگرد، پروفیل، شمش و… مورداستفاده قرار می‌گیرد. از این قطعات در صنایع مختلف استفاده می‌شود. قیمت آلومینیوم نرم آلیاژهای مختلف باهم متفاوت است و عوامل زیادی در میزان قیمت این محصول مؤثر است.

لیست قیمت آلومینیوم نرم

لیست قیمت آلومینیوم نرم

قیمت شمش‌ها و بیلت‌های آلومینیوم نرم مطابق با آنالیز و نوع آلیاژ به‌کاررفته در آن محاسبه می‌شود. معمولاً به آلیاژهایی که دارای ۹۵ تا ۹۹ درصد آلومینیوم خالص باشند، آلومینیوم نرم گفته می‌شود. این آلیاژها در صنایع مختلفی مانند تولید درب و پنجره، تولید ظروف آشپزخانه، تولید انواع قوطی نوشیدنی، تولید انواع تیوپ‌ها و بیلت‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد.

یکی از روش‌های مطمئن جهت اطلاع از لیست قیمت آلومینیوم نرم مراجعه به سایت‌های فروش آنلاین آلومینیوم می‌باشد. اگر خرید آلومینیوم از طریق سایت‌ها و تولیدی‌ها انجام گیرد؛ واسطه‌ها حذف‌شده و هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد.

عمده‌فروشی انواع قطعات آلومینیومی

قیمت آلومینیوم نرم | عمده فروشی آلومینیوم

مراکز عمده‌فروشی مختلفی درزمینهٔ عرضه قطعات آلومینیومی فعالیت می‌کنند. خرید آلومینیوم به دو روش حضوری و اینترنتی امکان‌پذیر است. بازرگانی فرتاک نیز یکی از مراکز عمده‌فروشی انواع قطعات آلومینیومی محسوب می‌شود که محصولات خود را به‌صورت حضوری و اینترنتی عرضه می‌نماید. می‌توان انواع قطعات و ورقه‌های آلومینیومی را با وزن و ضخامت دلخواه از طریق این بازرگانی خریداری کنید. قطعات آلومینیومی فرتاک با مناسب‌ترین قیمت عرضه می‌شوند. جهت خرید و ثبت سفارش با واحد پشتیبانی یا فروش فرتاک در تماس باشید.

< آدرس سایت: www.irfelezco.com
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش عمده (خانم تکین)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129623701
پست الکترونیکی: info@irfelezco.com

مطلب پیشنهادی

قیمت امروز آلومینیوم

قیمت عمده آلومینیوم در مرکز تولید و فروش محصولات تسمه چهار پهلو میلگرد

فیمت عمده آلومینیوم در مرکز تولید و عرضه محصولات قیمت عمده آلومینیوم در مراکز تولید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده