فلزات رنگین
خانه / آلومینیوم / خرید لوله آلومینیومی سایزبندی قطر خارجی ۵۰ (ضخامت ۱-۷ mm)

خرید لوله آلومینیومی سایزبندی قطر خارجی ۵۰ (ضخامت ۱-۷ mm)

در صنعت نوین که در ساخت در صنایع مختلف، وزن سازه ها و محصولات نهایی بسیار مهم است، از فلز آلومینیوم استفاده های گسترده ای می شود. یکی از مشتقات فلز آلومینیوم، لوله های آلومینیومی است که گاها برای ساخت آن ها به فلز آلومینیوم برخی دیگر از عناصر را نیز اضافه می کنند و به اصطلاح آلیاژ های مختلفی از آن را تولید می کنند. در ادامه قصد داریم اطلاعاتی پپرامون سایزهای مختلف لوله های آلومینیومی و البته خرید لوله آلومینیومی ۵۰ و ورق گالوانیزه شیروانی در شیراز ارائه کنیم.

خرید لوله آلومینیومی ۵۰

مشخصات انواع  لوله های آلومینیومی

فلز آلومینیوم و آلیاژ هایی که از این فلز در تولید لوله آلومینیومی استفاده می گردد در دو گروه ریختگی و کارپذیر تقسیم می شوند.

  • آلیاژ های ریختگی: آلیاژهای ریختگی آلومینیوم به دلیل برخورداری از قابلیت سیالیت مناسب در جهت ریخته‌گری قطعات مختلف استفاده می گردد. این دسته از آلیازهای آلومینیومی با توجه به عنصر هایی که در ترکیب‌شان به کار رفته است، در ۹ گروه آلیاژی دسته بندی می شوند که برای تشخیص این آلیاژ ها از یکدیگر از عناوین مختلفی برای نام گذاری آن ها استفاده می شود.
  • آلیاژ های کارپذیر: برای ساخت لوله های آلومینیومی از دسته‌ی کارپذیر آلیاژهای آلومینیومی استفاده می شود. این گروه نیز با توجه به عناصر به کار رفته در ساخت آن ها در هشت گروه اصلی دسته بندی می شوند.  مهم ترین آلیاژ های کارپذیر در گروه های ۱۰۰۰ تا ۸۰۰۰ تقسیم بندی شده اند. هر کدام از این گروه ها دارای خواص متعددی هستند که برای ساخت لوله آلومینیومی در کاربرد خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. اما معمولا برای ساخت لوله های آلومینیومی از آلیاژ های گروه ۶۰۰۰ استفاده می شود، چراکه دارای قابلیت شکل پذیری بالایی هستند. این گروه از آلیاژ ها نیز خود دارای سه گروه مختلف آلیاژهای ۶۰۶۱، ۶۰۶۳ و ۶۱۰۱ می‌باشد.

 

  • لوله آلومینیومی گوشتدار

آشنایی بیشتر با انواع سایز های لوله آلومینیومی

لوله آلومینیومی و ورق گالوانیزه شیروانی در تهران برای کاربرد های مختلف در سایز های و ضخامت های مختلفی تولید می شود. از پرفروش ترین های لوله آلومینیومی، لوله آلومینیومی سایز ۵۰ می باشد. تمامی لوله های آلومینیومی معمولا در شاخه های ۶ متری به مشتریان عرضه می شود.

در جهت خرید لوله آلومینیومی ۵۰ باید به برخی نکات توجه داشته باشید، لوله های آلومینیومی دارای یک قطر داخلی و یک قطر خارجی می باشد که در واقع ضخامت این لوله ها برابر است با اختلاف قطر خارجی و قطر داخلی. با توجه به این توضیحات، لوله های آلومینیومی موحود در بازار در ابعاد ۱۶ تا ۶۵ میلیمتر می باشد ودر حال حاضر بیشترین ضخامت مورد استفاده برای لوله های آلومینیومی ضخامت های ۱ تا ۴ میلیمتر است.

لوله های آلومینیومی در ضخامت ها و سایز های مختلف دارای ویژگی های مختلفی شامل موارد زیر می باشد:

  • مقاومت به خوردگی بالایی

  • استحکام مناسب

  • قابلیت جوشکاری یا بریزینگ

  • انعطاف پذیری و قابلیت شکل پذیری

  • و …

روشهای خرید لوله آلومینیومی ۵۰

خرید لوله آلومینیومی ۵۰

اگر متقاضی خرید لوله آلومینیومی هستید، می توانید مجموعه بازرگانی فرتاک را برای خرید محصول خود انتخاب کنید. در مجموعه بازرگانی فرتاک امکان سفارش لوله آلومینیومی در انواع سایزها و ضخامت ها وجود دارد. شایان ذکر است این مجموعه دارای فروش آنلاین و ارسال به سراسر کشور نیز می باشد و می توانید جهت خرید حضوری و آنلاین از این مجموعه اقدامات لازم را انجام دهید.

برای خرید لوله آلومینیومی ۵۰ ابتدا می توانید از طریق کارشناسان فروش مجموعه موجودی محصول مورد نظر را بگیرید و سپس از قیمت های این مجموعه مطلع گردید و پس از اطمینان نسبت به ثبت سفارش خود از این مجموعه اقدام نمایید.

< آدرس سایت: www.irfelezco.com
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش عمده (خانم تکین)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129623701
پست الکترونیکی: info@irfelezco.com

مطلب پیشنهادی

لوله توپر آلومینیومی خوش تراش

مرجع عرضه لوله توپر آلومینیومی Al 12 خوش تراش

لوله توپر آلومینیومی Al 12  لوله توپر آلومینیومی Al 12  یکی از محصولات مقاوم در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده